300-річчя з дня народження Григорія Сковороди

3 грудня відзначаємо 300-річчя з дня народження видатного просвітителя, педагога, мандрівного філософа, поета, музиканта, співака, поліглота, людини універсальних знань і здібностей, автора першого підручника з етики, творця унікальної філософії серця, патріота, який присвятив своє життя пошукам істини, — Григорія Сковороди. Його творчість настільки була популярною, що, не видавши жодної книжки за життя, став один із найвідомішим українцем XVIII ст. і сьогодні його спадщина цікава та сучасна. Зараз ми розуміємо, що, насправді, Сковорода був мандрівним блогером, педагогом-експериментатором, коучем-фрілансером, що вмів насолоджуватися життям і цьому вчив кожного із нас.
Викладачі комісії гуманітарних та соціальних дисциплін (викладачі української мови та літератури Солов’єнко О. Ф., Маначина І. С., Тулейбич О. М., викладач історії України Ковальська Т. О., викладач іноземної мови Молодіт О. В.) разом з студентами ФКПАІТ ОНТУ підготували студентську навчально-практичну конференцію, на яку планувала запросити усіх охочих.

На жаль, у зв’язку з непрогнозованими відімкненнями світла конференцію переносимо.
І все ж наші студенти підготували творчі проєкти. Деякі з них представляємо.

Григорій Савич Сковорода, без усіляких сумнівів, є одним з найбільш цікавих філософів України. Його оригінальні ідеї укупі з європейською наукою становлять основу філософської спадщини нашої Батьківщини.
У пошуках духовної опори ( що як ніколи сьогодні нам , українцям важливо) перегорніть сторінки українського мудреця. І Ви обов’язково знайдете думки простоті і глибокі водночас, думки-стіни, думки-опори, думки-орієнтири.