Абетка: автоматизація від а до я

ІІ-ГА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ: «Абетка: автоматизація від а до я»

5 грудня 2017 року у Коледжі промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ відбулася ІІ-га студентська науково-практична конференція на тему: «Абетка: автоматизація від А до Я», в якій брали участь студенти ІІ та ІІІ курсів спеціальності «Атоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Студентська конференція організована головою циклової комісії автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технології КПАІТ ОНАХТ Ксендзенко О.П. з метою узагальнення й систематизації знань з тем по спеціальності, закріплення розуміння основних понять і термінів.

Почесним гостем конференції став заступник декана факультету Комп’ютерних систем та автоматизації, старший викладач кафедри АТПіРС ОНАХТ Лагена С.І. та асистент кафедри АТПіРС ОНАХТ Пушкін О. О.

Усі учасники конференції отримали привітання та напутні побажання від представників академії, щодо подальшого розвитку своїх знань в області автоматизації та комп’ютерних наук.

Організатор конференції, голова циклової комісії автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технології КПАІТ ОНАХТ Ксендзенко О.П.
2

3

4