Акція «Місто професій»

2 вересня 2017 року, в парку імені Т.Г. Шевченка відбулося найцікавіше свято для всієї дітвори Одеси — акція «Місто професій», в якій взяли активну участь Одеська національна академія харчових технологій і наш Технікум промислової автоматики ОНАХТ.

Були представлені найрізноманітніші професії і всі, від малюків до підлітків (а також їхні батьки), змогли спробувати «на зубок» будь-яку з них, адже були представлені кухарі та механіки, рятувальники та продавці, пожежники та патрульні, медики та електрики, перукарі та технологи в самих різних галузях, програмісти і … ще багато і багато.

Девізом цього заходу стали рядки з дитячого віршика «Всі професії потрібні, всі професії важливі»

Отже, перш ніж зробити вибір професії, дітлахам треба було познайомитися з багатьма з них, що і продемонстрували учасники акції. Старанні юні «працівники» брали участь в майстер-класах, намагалися виконати «на відмінно» задану роботу і отримати заробітну плату, яку можна обміняти на будь-які ласощі.

Наш технікум представляв найнеобхіднішу і сучасну професію — «програміст», адже без знання комп’ютера та інших сучасних гаджетів в наш час не обійтися, що і підтвердили навіть малюки. Добре знання комп’ютера показали навіть найменші учасники, вони активно відповідали на найскладніші питання, грали в ігри, збирали пазли і навіть вирішували складні завдання. Отримували величезне задоволення від спілкування (і цукерки!) не тільки малюки та їхні батьки, а й студенти нашого технікуму, які змогли представити себе в якості «роботодавців». Наші студенти не тільки роздавали буклети з інформацією про Технікум промислової автоматики, запрошували всіх бажаючих на Дні відкритих дверей, але і активно допомагали малюкам у вирішенні складних завдань, з гумором ставилися до учасників, які хотіли отримати у нас професію неодноразово, залучали до участі навіть батьків. Було відзначено, що ті завдання, які у дорослих часто викликали труднощі, малюки вирішували швидко і правильно.

Акція стала своєрідним путівником по професіях, дала можливість вибрати те, до чого лежить душа, і принесла багато позитивних емоцій і гумору всім учасникам. Хотілося б побажати, щоб ця акція проходила не один раз на рік, а переросла в постійний Освітній центр для дітей.
IMG_9885

IMG_9891

IMG_9902