День цивільного захисту

Відповідно до Плану основних заходів ЦЗ у ТПА ОНАХТ на 2017 рік, з метою популяризації знань з питань цивільного захисту серед студентів і співробітників технікуму, 11 квітня у технікумі проведено «День цивільного захисту».

Під час заходу відбулося навчальне тренування з евакуації всього особового складу із споруд технікуму з фіксацією нормативів часу. Розгорнуто виставку-огляд рефератів, творчих робіт студентів, стінгазет за тематикою ЦЗ та БЖД. В усіх навчальних групах (22) проведено класні години, на яких до студентів доведено інструкції щодо дій при всіх можливих варіантах надзвичайних ситуацій, особлива увага приділена діям при пожежах і поводженню з вибухонебезпечними речами.

До участі у заході залучено фахівців Одеського обласного центру екстренної медичної допомоги і медицини катастроф. За їх участю, з застосуванням манекенів, муляжів та наочних посібників зі студентами проведено практичні заняття з надання першої медичної допомоги умовно постраждалим під час надзвичайної ситуації.

Всі перелічені заходи проводились одночасно у навчальному корпусі № 1 (вул. Гоголя, 16) і навчальному корпусі № 2 (вул. Градоначальницька, 24). Таким чином було охоплено всіх студентів, більшість співробітників і викладачів технікуму.

Нач. штабу ЦЗ

підрозділу ТПА ОНАХТ

В.О. Стамболцян