День гідності і свободи

21 листопада в країні відзначається День гідності і свободи.

Як йдеться в указі президента України П. О. Порошенка,таку дату вирішили встановити «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».

В технікумі промислової автоматики в усіх навчальних групах пройшли уроки мужності, присвячені цій даті – Дню гідності і свободи. Разом з класними керівниками студенти «перегорнули» історичні сторінки трагічних подій минулого року.

В групах АМ – 131 і АК – 131 до проведення урока мужності були залучені курсанти та офіцери Одеської військової академії. Студенти технікуму довідалися про теперішній стан ВСУ, мали змогу побачити сучасну військову техніку, яка є сьогодні на озброєнні в військах. Військові нам розповіли про потужний дух патріотизму українських офіцерів і курсантів, які вже кілька разів успішно виконували бойові завдання , в тому числі, в зоні АТО, і завжди готові захистити рідну Україну.