День відкритих дверей ОНАХТ

14 жовтня 2017 року Одеська національна академія харчових технологій провела «День відкритих дверей» для учнів 9-11 класів шкіл міста та області у вигляді захоплюючої гри з елементами квесту — «FoodRace», суть якої полягала у виконанні завдань від різних факультетів академії з його підрозділами і в приготуванні фінальної страви, оцінку за яку ставило славнозвісне журі, до складу якого входили ресторатори: Віталій Жиров, Олександр Янковський (шеф-кухар ресторану «Олександрівський», Костянтин Сирота (су-шеф «Gastrobar»), і Ф.Трішін, проректор з НП та НР ОНАХТ, і головний організатор цього нестандартного «дня відкритих дверей» Нателла Кордзая, директор центру управління прийомом на навчання ОНАХТ.

І, звичайно ж, студенти Технікуму промислової автоматики ОНАХТ не могли пройти повз настільки захоплюючий захід. Наші студенти не тільки представляли ТПА ОНАХТ, а й допомагали в організації заходу, реєстрували школярів, супроводжували їх протягом всього квесту, і навіть допомагали учасникам проявити свої кулінарні таланти.

Відразу було помітно, що школярам Одеси цей захід дуже сподобався: і захоплюючі питання, і завдання від всіх організаторів, і приготування своєї фірмової страви! Вони дійсно на один день стали студентами одного з найкращих вищих навчальних закладів не тільки Одеси, але і України! Дев’ятикласники проявили великий інтерес і до нашого Технікуму, всі інформаційні буклети розібрали, як гарячі пиріжки! І не могло бути інакше, адже Технікум представляли наші чудові студенти: Мартиненко Олег, Янєв Андрій і Ломакін Кирило (група АМ-161), Котлик Данило, Жолондевська Ліза (КП-161), Березюк Денис, Коваленко Станіслав, Фурнік Сергій, Крат Артем, Саліхов Артур (група АК-171 ).

Задоволення від цього заходу отримали всі: і організатори, і учасники, а особливо – переможці, які виграли похід до квест-кімнати!
Ф-2

Ф-3

20171014_105203

20171014_121958

20171014_122444