День відкритих дверей ТПА ОНАХТ

20 травня 2017 року значна кількість майбутніх абітурієнтів разом з батьками відвідали останній у цьому навчальному році День відкритих дверей Технікуму промислової автоматики ОНАХТ, щоб ознайомитися з його спеціальностями та з перших вуст дізнатися про нинішні особливості вступної кампанії.

Гості мали можливість поспілкуватися з викладачами та завідувачами відділень, отримати відповіді на питання за напрямками підготовки, організації практик, можливостей працевлаштування за обраною спеціальністю тощо.

Відкрив офіційну частину Дня відкритих дверей провідний фахівець з профорієнтаційної роботи, керівник «Кар’єрного центру» Мінаті В.В. У своєму виступі він розповів про структуру нашого Технікуму, висвітлив загальні питання вступу до ТПА ОНАХТ, про вимоги до тих, хто мріє тут вчитися та ознайомив присутніх зі спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Присутні отримали інформаційні буклети та заповнили анкети.

Зав. відділення «Інформаційних технологій» Храновська К.В. надала інформацію про Технікум у вигляді презентації, ознайомила зі спеціальностями «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»; розповіла про ті можливості, які отримує кожен наш студент для навчання, саморозвитку та дозвілля. Також вона звернула увагу аудиторії на те, що практично вичерпну інформацію щодо вступу можна отримати на сайті ТПА ОНАХТ: www.promavt.od.ua.

Завідувач практики Баюш О.О. детально розповіла про спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та особливо зупинилася на особливостях проходження практики та подальшому працевлаштуванні випускників.

Глущук С.П., голова циклової комісії машинобудівних дисциплін, розповіла про спеціальність «Галузеве машинобудування» та студентський гуртожиток, умови проживання у ньому.

Наступна частина Дня відкритих дверей, як і завжди на таких заходах, була присвячена відповідям на численні запитання гостей.

Проте програма Дня відкритих дверей ще не була вичерпана. Його подальша робота продовжилася безпосередньо на відділеннях та у лабораторіях й майстернях нашого навчального закладу.фото222

фото333