День відкритих дверей у ОНАХТ

19 вересня 2015 року група КД-131 відвідала День відкритих дверей Інституту економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна ОНАХТ. Академія традиційно зібрала абітурієнтів у конференц-залі. Перед потенціальними студентами виступили проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Трішин Федір Анатолійович та представники кафедр, що входять до структури інституту. Між промовами гості мали змогу насолоджуватись чудовими пісенними номерами студентів факультету.

Після закінчення офіційної частини майбутні абітурієнти розійшлися по кафедрах для більш близького знайомства. Група КД-131, за гарною традицією співробітництва, відправилась на кафедру «Обліку та аудиту». Для непосвяченої людини коридори академії – це лабіринт. Якби не усміхнені та привітні студентки кафедри, що допомагали організувати зустріч, група довго блукала би коридорами. Дякуємо їм!

На кафедрі нас чекали чудова презентація, знайомство з завідувачем кафедри Немченко Валерієм Вікторовичем, гарячий чай та смачні гостинці – цукерки та печиво, які були дуже доречними.

Студентки знайшли відповіді на всі свої запитання та сповнилися твердого переконання, що рішення вступати до ОНАХТ та навчатися на кафедрі «Обліку та аудиту» — вірне.

Сюрпризом став розіграш сертифікату від спонсора кафедри – туристичної компанії «Love to Travel». Сертифікат дістався студентці групи КД-131 Варешкіній Ганні. Вітаємо її!!!
IMG_20150919_105241

IMG_20150919_113507

IMG_20150919_113520