День захисника України

За наказом Президента України 14 жовтня свято Покрови оголошено Днем захисника України. Свято встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.

10 жовтня 2017 року в ТПА ОНАХТ циклова комісія гуманітарних та соціальних дисциплін провела урочистий захід, присвячений цьому святу. В актовій залі зібралися студенти 1-го курсу. На свято були запрошені воїни АТО, які виступили перед юнаками та дівчатами, і поділилися своїми враженнями щодо подій на Сході України, в яких вони брали участь. Ці, справжні захисники України, ледве стримуючи емоції, пояснювали молоді як важливо дбати про незалежність нашої держави, якою ціною вдається боронити кордони від чужинців. А потім гості відповідали на питання наших студентів.

Ми вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв України.

Також не забули згадати і позитивних героїв: вражаючі історії з життя тих, хто відстоює незалежність України нині. Звучали пісні «Повертайся живим!», «Ми – українці». Нашій увазі гості – герої АТО представили свій кліп, відтворивши в ньому те, що самі пережили (музику, текст і відео вони створили самі).

Віддаючи гостям належну шану, весь зал піднявся і оплесками проводжав гостей.
IMG_0040

IMG_0057

IMG_0084

IMG_0089

IMG_0094

IMG_0097

IMG_0106

IMG_0107

IMG_0108