День Знань у КПАІТ ОНАХТ

2 вересня 2019 року колектив студентів і викладачів Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій гостинно прийняв до студентських лав нове поповнення – першокурсників.

Початок нового 2019/2020 навчального року відбувається в урочисті дні, коли країна відзначає 28 річницю Незалежності держави.

З уст ведучих лунали слова гордості та любові до рідної української землі.

З Днем Знань всіх присутніх привітала директор коледжу – Єпур Ольга Сергіївна, побажавши всім студентам успіхів у новому навчальному році і особистих перемог. Кращі студенти – переможці олімпіад, активні учасники студентських конференцій, спортивних змагань і учасники художньої самодіяльності, були нагороджені грамотами директора.

Особливі слова вдячності з боку адміністрації коледжу пролунали на адресу батьків студентів, наших постійних помічників, однодумців і партнерів у справі виховання молоді.

До привітань також приєднався директор навчально-наукового інституту комп’ютерних систем і технологій «Індустрія 4.0» ім. П.М. Платонова Котлик Сергій Валентинович.

Члени студклубу підготували творчі святкові привітання для колективу коледжу.

По закінченню святкової лінійки під час єдиної виховної години на тему: «Україна починається з тебе» студенти разом із класними керівниками обговорювали основні історичні сторінки становлення української держави, її досягнення за роки незалежності та незамінний вклад кожного з нас у майбутнє нашої неньки України.

IMG_9665

IMG_9667

IMG_9668

IMG_9670
2

3

4

5

6

7

9
1