День Знань у Коледжі промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ

1 вересня 2018 року колектив студентів і викладачів Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій гостинно прийняв до студентських лав нове поповнення – першокурсників.

Початок нового 2018/2019 навчального року відбувається в урочисті дні, коли країна відзначає 27 річницю Незалежності держави.

З уст ведучих лунали слова гордості та любові до рідної української землі.

З Днем Знань всіх присутніх привітала директор коледжу – Єпур Ольга Сергіївна, побажавши всім студентам успіхів у новому навчальному році і особистих перемог. Кращі студенти – переможці олімпіад, активні учасники студентських конференцій, спортивних змагань і учасники художньої самодіяльності, були нагороджені грамотами директора.

Особливі слова вдячності з боку адміністрації коледжу пролунали на адресу батьків студентів, наших постійних помічників, однодумців і партнерів у справі виховання молоді.

Члени студклубу підготували творчі святкові привітання для колективу коледжу.

По закінченню святкової лінійки під час єдиної виховної години на тему: «Україна починається з тебе» студенти разом із класними керівниками обговорювали основні історичні сторінки становлення української держави, її досягнення за роки незалежності та незамінний вклад кожного з нас у майбутнє нашої неньки України.
10
4
2
3
1

8

9

5

6