До 201 річниці з дня народження Великого Кобзаря

Березень в Україні часто називають Шевченківським, і це не випадково. День народження Кобзаря – це подія, яку важко переоцінити, бо для нас і для всього світу Шевченко – це Україна, а Україна – передусім Шевченко.

До 201-ї річниці від Дня народження великого українського поета, письменника, художника у Технікумі промислової автоматики Одеської національної академії харчових технологій пройшли Шевченківські дні.

Розпочалося ушанування Т.Г.Шевченка з роботи Клубу цікавих зустрічей в уже традиційній для нас співпраці з Одеською національною бібліотекою ім.. М. Горького. На зустрічі були присутні студенти груп КС-121, АМ-121, КП-122 і викладачі технікуму. Перед слухачами виступила Бурячек Людмила Ігорівна (зав. відділом обслуговування читачів ОННБ) з розповіддю про Шевченка як художника, адже у цій іпостасі наш співвітчизник у свій час користувався великою популярністю. Він був першокласним портретистом, пейзажистом, майстром жанрової картини, ілюстратором, віртуозно працював у техніках олійного і акварельного живопису, офорту, акватинти та ін. Присутні завдяки цій зустрічі пізнали Т. Шевченка як художника, побачили його роботи розширили уявлення про багатогранність його таланту. За ініціативу проведення цікавої зустрічі студентський колектив висловив подяку Брик Р.Я. (головному бібліографу інформаційно-довідкового відділу ОННБ) та Солов’єнко О.Ф. (голові циклової комісії гуманітарних дисциплін технікуму).

Незабутнє враження залишив літературно-музичний вечір «Шляхами життя Т.Г. Шевченка», організований Шаповаловою Г.В. (заступником директора ТПА ОНАХТ з виховної роботи), Доломанчук О.М. (викладачем української мови та літератури) та Апаріновою К.В. ( зав. Бібліотекою-філіалом № 2 ім. Паустовського ). У приміщенні бібліотеки студенти групи КП-121 прослухали музичні композиції на слова поета у виконанні студентів Одеського училища культури і мистецтв ім. К.Ф. Данькевича.

До ушанування постаті Кобзаря технікум підійшов з успіхом. На ІІ (обласному) етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка студент технікуму Ханчевський Владислав ( гр. КС-132 ІІ курс ) був нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Шевченківські дні підготували та організували викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін та студенти технікуму.

s_1

s_2

s_3

s_4