До 70-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

З нагоди знаменної дати 27.10. 2014 року відбулася екскурсія студентів І та ІІ курсів ТПА ОНАХТ до краєзнавчого музею міста Одеси.

В цей день ми прийняли участь у святковому відкритті виставки «Вічна пам’ять героям», присвяченої 70ій річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Виставка побудована на матеріалах, які зберігаються у фондах музею: фотографії, побутові предмети, зброя, листи,знамена, ордени та нагороди тощо. Ці матеріали відображають героїчний подвиг народу,що відстояв Батьківщину. Організатори вирішили показати історію не узагальнено, а через історію сім’ї Юрія Володимировича Черних. Його батьки пройшли через всю війну лікарями-хирургами разом із малою дитиною, яка народились у воєнні роки та виросла у воєнних госпіталях, де рятували життя пораненим бійцям.

Автором виставки є Езау Лілія Геннадіївна – зав. відділом Великої Вітчизняної війни. Студенти груп КП-141, КП-142, КП-132, КС-141, КД-131 з захопленням слухали розповіді наукового співробітника відділу Великої Вітчизняної війни Четверикової Ангеліни, зам.директора по науці Слюсаря Юрія Леонідовича та почесних гостей, які розповідали про життєві ситуації очами свідків.

Одеський телеканал «Глас» зробив репортаж про дану подію, а студенти групи КП-141 Ботвіна Т. та Чабанов М. давали інтерв’ю. Цей матеріал був показаний по Одеському телебаченню.

Організатори екскурсії, завідуюча відділом загально-освітньої підготовки ТПА ОНАХТ Доломанчук О.М. та куратор групи КП-141
Синячова Л.Ю., радять всім бажаючим відвідати музей та виставку.