До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, 20 лютого в Коледжі промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ пройшли тематичні заходи.

Студенти відділення «Інформаційних технологій» (груп КС-171, КП-171) разом з класними керівниками Клименко О.Г. та Маначиною І.С. зустрілися за «круглим» столом із Оленою Балабою, журналісткою, активним учасником Одеського Євромайдану 2014 року. Олена Олександрівна розповіла студентам різноманітні подробиці про події на Майдані, про своїх друзів – учасників тих подій. З метою формування власних поглядів на події 2014 року спілкування зі студентами проходило у формі дискусійної бесіди. На завершення зустрічі студенти переглянули документальний фільм режисера Дмитра Коновалова «Герої не вмирають».

Студенти груп КП-151, КС-161, КС-151, КС-171 разом із головою циклової комісії гуманітарних та соціальних дисциплін Солов’єнко О.Ф. переглянули документальний фільм режисера Сергія Лозниці «Майдан». Студенти висловили своє враження про події, про які розповідає фільм: від виходу демонстрантів на головну площу Києва і до кровопролитного протистояння активістів проти «беркутівців».

Студенти відділення «Автоматики, механіки і діловодства» разом із головою циклової комісії Глущук С.П., викладачем Гладченко Л.В. та заступником директора з виховної роботи Шаповаловою Г.В. провели годину спілкування «Героям Майдану вклонімося» на базі бібліотеки Коледжу.

Переглянувши книжкову виставку, присвячену Героям Небесної Сотні, студенти слухали підготовлені розповіді про героїв Майдану, що трагічно загинули 20 лютого 2014 року.

Вічна пам’ять Героям! Слава Героям!
DSC_0038

IMG_0109

IMG_0112