Екскурсія до Одеського припортового заводу

25 лютого 2016 року під час прохождения електро-монтажної практики студенти ІІІ курсу спеціальності «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» відвідали одне з найбільших хімічних підприємств у Європі – Одеський припортовий завод.
Майбутні спеціалісти здобули унікальну можливість відвідати приміщення захисної споруди, де їм продемонстрували засоби захисту у надзвичайних ситуацій.

Також студенти з цікавістю прослухали лекцію, яку підготував заступник начальника цеху контрольно-вимірювальних приладів та автоматики Бессатьян Ю.К., випускник Одеського технікуму промислової автоматики. Лекція супроводжувалась мультимедійною презентацією, що дало можливість продемонструвати слухачам принцип дії спеціальних приладів на сучасному виробництві.

Особливо важливо, що студенти дізналися багато корисного та нового, що, безсумнівно, стане у нагоді в подальшому здобутті професії.

Екскурсію організувала зав. навчально-виробничої практики студентів ТПА ОНАХТ Баюш О.О. і голова циклової комісії автоматики і електротехнічних дисциплін Ксендзенко О.П., які, в свою чергу, висловлюють подяку головному приладисту ОПЗ Максименко В.М., начальнику навчально-курсового комбінату Горловичу Н.Г. та всьому колективу цеху КВПіА., що виявили бажання допомогти у навчанні та вихованні майбутніх спеціалістів.


IMG_2

IMG_3

IMG_4

IMG_5

IMG_6

IMG_7

IMG_8

IMG_9

IMG_12

IMG_13

IMG_15

IMG_16

IMG_18

IMG_20

IMG_22

IMG_23

IMG_24