Екскурсія на завод залізобетонних конструкцій

Екскурсія на завод залізобетонних конструкцій

«Hi Rise Constructions»

Теплого осіннього дня 15 жовтня 2014 року групи АК-121 та КП-111 ТПА ОНАХТ у супроводі викладачів на чолі з директором Єпур О.С. побували з екскурсією на сучасному виробництві – на заводі залізобетонних конструкцій «Hi Rise Constructions».

Підприємство розташоване у мальовничому місці – на березі Сухого Лиману у с. Мала Долина. По приїзді студентів зустріли директор Бабкін Сергій Дмитрович та інженер з охорони праці Драч Тетяна Леонідівна, які і провели екскурсію.

За час, проведений на території заводу, студенти ознайомились з роботою цеху металоконструкцій, цеху з виготовлення бетону, допоміжних господарств, які обслуговують техніку заводу. З особливою гордістю директор підприємства розповідав та демонстрував лабораторію якості бетону, в якій використовується новітній метод контролю якості, що дозволяє сертифікувати бетон за європейськими стандартами.

Екскурсія була пізнавальною як для студентів, так і для викладачів. Кожна зі спеціальностей знайшла для себе щось своє: студентів спеціальності КП зацікавило програмне забезпечення, за допомогою якого здійснюється віддалене керування процесами, що відбуваються на виробництві; студенти спеціальності АК змогли на практиці побачити, що таке автоматизація технологічного процесу та як вона реалізується.

Загалом, екскурсія була вдалою та цікавою. Повертаючись до технікуму студенти жваво обговорювали побачене та почуте і всі зійшлися на думці, що побільше б таких екскурсій!