Фізична культура у системі культурних цінностей сучасної людини

23 вересня у нашому технікумі відбулась конференція за темою «Фізична культура у системі культурних цінностей сучасної людини», у якій прийняли участь приблизно 45 студентів та викладачів. Метою конференції було виховання у студентів свідомого ставлення до особистого фізичного удосконалення та особистого здоров’я, обговорення з учасниками конференції ролі фізичної культури у житті сучасної людини та ознайомлення з методикою самостійних та практичних занять фізичного виховання. Також на конференції були присутні завідувач кафедри фізичної культури та спорту ОНАХТ Сергєєва Тетяна Петрівна та викладач кафедри Волкова Тетяна Володимирівна.

В конференц-залі з вступною промовою щодо місця та ролі фізичної культури у житті сучасної людини виступив керівник фізичного виховання Кірільонков Володимир Вікторович, потім з доповідями виступили студенти Главенко Даніїл (КП-151, викладач фізичного виховання Сахневич О.В.), Бурлака Дмитро (АК-151, викладач фізвиховання Пегусова Л.А.), Конон Андрій (АК-151, викладач фізвиховання Пегусова Л.А.), які цікаво доповіли присутнім про значення спорту у житті суспільства на прикладах олімпійского та параолімпійського руху, про нетрадиційні системи зміцнення здоров’я та фізичного удосконалення. Найбільш вдалим був виступ студента Главенко Даніїла, який підготував слайдове супроводження.
1

Дуже корисні інформацію та поради присутнім студентам надала завідувач кафедри фізичної культури та спорту ОНАХТ Сергєєва Тетяна Петрівна, яка не тільки розповіла проблеми та напрямки зміцнення здоровя молоді а й за допомогою присутніх студентів продемонструвала прості вправи для перевірки фізичного стану молодої людини. Її виступ пожвавив хід конференції та був з зацікавленістю прийнятий учасниками.
2
3

Після теоретичної частини конференції учасники практично ознайомлювались з методикою тренування фізичних якостей студентів основної групи методом колового тренування у складі групи та самостійно. Практична частина конференції проходила у внутрішньому дворику технікуму під керівництвом викладача фізичного виховання вищої категорії Сахневич Ольги Василівни та викладача фізвиховання Пегусової Лілії Антонівни.
4
5

За підсумками роботи конференції завідувач кафедри фізичної культури та спорту ОНАХТ Сергєєва Тетяна Петрівна висловила їй позитивну оцінку та побажання щодо подальшого удосконалення взаємовідносин між кафедрою академії та цикловою комісією технікуму. У цілому всі учасники отримали додаткові теоретичні та практичні знання, які на мій погляд будуть їм корисні у своєму фізичному удосконаленні та здоровому способу життя.