2017 рік оголошено роком Японії в Україні

Колись шлях з України до країн Далекого сходу починався саме в Одесі. Кораблі, що відпливали від причалів Одеського порту, прямували до найвіддаленіших куточків світу. І сьогодні аромат і колорит Країни сонця, що сходить, шукачі східної екзотики можуть, при бажанні, відшукати серед старовинних вулиць і майданчиків нашого дивного міста біля моря. Йокогама – японське місто, місто-побратим Одеси. Невеличкі «островки» Японії, незрозуміло яким дивом зенесені сюди – на південь України, можна знайти в Одесі.

Про ці цікаві і вражаючі речі розповідалося на зустрічі студентів Технікуму промислової автоматики ОНАХТ (групи КС-161 і КП-161) з представниками громадської організації «Японський клуб», що відбулася 21 березня 2017 року в стінах філії міської бібліотеки ім. К. Паустовського.

Гольша Анатолій Кирилович, який більше 15 років свого життя присвятив просвітницькій діяльності з питань вивчення і популяризації японської культури, запросив студентів до участі у музично-літературній зустрічі, яка була присвячена класичній японській поезії. Крім того, студенти разом з класним керівником Білецькою Ольгою Вікторівною, під час такої незвичайної виховної години мали змогу безпосередньо доторкнутися до національної японської техніки виконання виробів з паперу — «оригамі», ознайомилися з деякими особливостями національної японської кухні.
пония4

Япония1

Япония2
Япония3