Історична науково-практична конференція студентської молоді за темою «Історія Одеси в особах»

Цей навчальний семестр, увійде в історію Коледжу. Такого ще не бувало, але не дивлячись на карантин і сувору ізоляцію, наші викладачі і студенти не припиняють роботу та навчання. Вони прагнуть дізнатися щось нове, використовуючи в тому числі нові методи спілкування онлайн. Щорічно навесні в КПАІТ ОНАХТ проходить історична науково-практична конференція студентської молоді за темою «Історія Одеси в особах». І ми не змогли пропустити її в цьому році. Адже конференція присвячена 76-й річниці визволення Одеси і 76-й річниці визволення Європи від нацистсько- фашистських загарбників.

29 травня 2020 року конференція пройшла онлайн. У конференції взяли участь студенти 2 курсу, групи КП-181, Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ: Ісайко Світлана, Погорельцев Павло, Гарас Сергій, Смотрич Артем, Бурикін Ілля, а також студенти Одеського технічного коледжу ОНАХТ.

Організатором конференції виступила Виходцевська Юлія Олександрівна, викладач вищої категорії КПАІТ ОНАХТ, за допомогою Мірошниченко Віктора Олексійовича, викладача вищої категорії ОТК ОНАХТ, голови обласної методичної комісії викладачів соціальних дисциплін та правознавства ЗО І-ІІ р. а. Одеської обл.

На конференції прозвучали доповіді присвячені Йосипу Де Рібасу, О.Ф. Ланжерону, графу Строганову, Олександру Щоголіву, С.Ю.Вітте, Ніні Ониловій та Пам’ятникам військової історії Одеси.

Ми пам’ятаємо і пишаємося історією рідного міста, країни, не дивлячись ні на що!
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12