Конференція в Одеському коледжі комп’ютерних технологій «Сервер»

Традиційно, березень-квітень – пора студентських конференцій. Студенти Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ завжди є активними учасниками таких заходів. 16 березня 2018 року студенти коледжу Дашков В.В., Франішин О.Л., Кондратьєв Є.С. та Величковський П.В. представили свої проекти на восьмій студентській науково-технічній конференції у Одеському коледжі комп’ютерних технологій «Сервер».

Конференція пройшла у дружній та діловій атмосфері. Студенти активно ділилися своїми напрацюваннями та новими знаннями у світі комп’ютерних технологій.

Дашков В.В. та Франішин О.Л. представили проект на тему «Розробка гри для ОС Android у жанрі«fighting»». Проект викликав жваве обговорення. Учасники конференції відмітили гарно промальовані персонажі та локації гри, вдалу анімацію персонажів та добре прописаний сценарій.

Кондратьєв Є.С. та Величковський П.В. розповіли про свою роботу на тему «Розробка програмного забезпечення для математичного аналізу та побудови гістограм для розпізнавання біоматеріалів». Учасники відмітили високий науково-практичний рівень представленого проекту. І це не дивно, — для написання роботи студентам потрібно було заглибитись у вивчення математичних методів роботи із зображеннями та розібратися з основними поняттями мікробіології.

Дякуємо коледжу «Сервер» за запрошення та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
IMG_20180316_102732

IMG_20180316_120905

IMG_20180316_121741