Козаки з технікуму на другому місці

Напередодні пасхальних свят у Технікумі газової і нафтової промисловості ОНАХТ пройшли традиційні щорічні Козацькі ігри. Як і у минулі роки змагались чотири команди з технікумів та коледжів нашої академії, у тому числі команда студентів-козаків з Технікуму промислової автоматики ОНАХТ. У складі нашої команді були:

— Руднєв Микола (група КП-161);

— Цвинтарний Кирило (група КС-161);

— Мерешко Віктор (група КС-161);

— Тучемський Віктор (група КС-161);

— Слюсаренко Денис (група АК-161);

— Іоненко Олександр (група АК-161);

— Черненький Андрій (група КП-152);

— Побединський Віктор (група КП-151);

— Кіщук Руслан (група КП-152);

— Гоя Євген (група КП-151);

— Вдовиченко Богдан (група КП-152);

— Яровенко Дмитро (група КП-152);

— Скорук Дмитро (група КП-152).

1
2

Цікаві та веселі козацькі забави були справжнім спортивним святом для всіх учасників змагань. Наші хлопці показали себе з кращого боку, вони були мужні, завзяті у боротьбі, проявили відмінні вольові спортивні якості. Готували нашу збірну викладачі фізичного виховання Сахневич Ольга Василівна та Пєгусова Лілія Антонівна. За підсумками Козацьких ігор команда Технікуму промислової автоматики стала другою, а за оцінкою викладачів фізичного виховання та членів нашої збірної найшвидшим на змаганнях був Яровенко Дмитро (група КП-152), найспритнішим – Скорук Дмитро (група КП-152). Цікаво що найсильнішими козаками було визначено двох студентів, це Вдовиченко Богдан (група КП-152) та Гоя Євген (група КП-151).
3
4

Всі студенти, які виступали на Козацьких іграх, мають відмінні фізичні якості, активно проявляють себе на заняттях з дисциплін «Фізичне виховання» та «Захист Вітчизни».

Щиро вітаємо нашу команду з перемогою! Так тримати! Одним словом «Молодці!»

Керівник фізичного виховання технікуму Кірільонков В.В.