Квест-гра у стінах КПАІТ ОНАХТ

31 жовтня 2018 року в нашому Коледжі пройшов День відкритих дверей в захоплюючій формі: у вигляді профорієнтаційної квест-гри. Школярам була надана можливість не просто ознайомитися з КПАІТ ОНАХТ, а й випробувати атмосферу нашого закладу освіти, щоб визначитися з вибором майбутньої професії.

«Квест» — пригода-подорож до певної мети через подолання труднощів. Застосування такої форми гри було спрямоване насамперед на знайомство з коледжем за допомогою виконання завдань, зазначених в маршрутному листі. У квесті взяли участь 4 команди, основний склад яких – учні дев’ятих класів Одеської ЗОШ № 26.

В цій грі потрібно було показати себе не тільки в кращій спортивній формі, а й проявити свої знання з історії, літератури, економіки, фізики. Школярі із задоволенням виконували завдання, та попутно дізнавалися про спеціальності КПАІТ ОНАХТ; особисто поспілкувалися з нашими викладачами та студентами, розпитали їх про особливості навчання у коледжі та отримали відповіді на всі хвилюючі питання; змогли поцікавитися перспективами працевлаштування після здобутої в КПАІТ ОНАХТ освіти, тобто учні побачили реальне студентське життя і уявили себе частиною нашої родини!

У підготовці та проведенні квест-гри взяли участь викладачі, співробітники та студенти коледжу, останні — хоч і вигадували «найважчі» завдання, але й намагалися допомогти у їх виконанні.

Після гри наші студенти пригостили школярів солодощами. І доки тривало чаювання, за підсумками проведеної квест-гри жюрі визначили переможців.

Цей день запам’ятається позитивними емоціями, школярі отримали багато вражень і зокрема, зрозуміли, що навчання в КПАІТ ОНАХТ – це перший крок для побудови успішної кар’єри в майбутньому і здобуття престижної сучасної спеціальності.
1

2

3

4