Літній табір Microsoft у Греції

За результатами досліджень Microsoft у віці 15-17 років дівчата втрачають інтерес до навчання, а особливо зацікавленість до наук та технологій. З метою збереження цієї зацікавленості, вперше було створено табір, який отримав назву «Alice envisions the future. Girls in STEM AI Bootcamp». Ідея створення табору зі штучного інтелекту виникла 8 місяців тому і поступово втілювалась у реальність. Тож уже в липні дівчата подали заявки на участь у ньому і на початку серпня отримали результати. Однією з учасниць цього проекту стала студентка групи КП-161 КПАІТ ОНАХТ Передерій Анна.

Ось якими враженнями Аня поділилася з нами.

« Мені дуже пощастило стати його частиною, а саме однією з 160 дівчат з 16 країн світу. Організаторами була розроблена дуже цікава програма, яка складалася не лише з лекцій від чудових спікерів, воркшопів, роботи в командах та хакатону, але й розважальної частини: квест по Афінах, Mad Hatter Dinner або вечірка в саду, активні ігри на пляжі та маленька вечірка.

Під час лекцій ми дізналися про сфери застосування штучного інтелекту, на воркшопах навчилися робити чат-бота, працювати з MS Azureта MS Teams, працюючи в командах створили робота та навіть встигли погратися у Minecraft. Особливо запам’ятався вечір, на якому ми створили сенсори, що одягалися на палець та підключалися до Arduino.

Завдяки цьому табору я здобула чимало знань та навичок, які знадобляться мені у майбутьному, а головне знайшла нових друзів. Завершити свою розповідь я б хотіла такою мотивуючою цитатою: «You must be the change you want to see in the world!»(author – Mahatma Gandhi).»

Вітаємо з поверненням у стіни рідного коледжу та бажаємо тобі подальших цікавих подорожей та пригод у світі програмування, Аня!
Команда с Одессы

работа в командах

Украинская делегация

Панельная дискуссия

хакатон

хакатон2
20180830_154015