Майстер-клас для студентів

Майстер-клас для студентів «Секрети ефективного тайм-менеджменту».

Триває тісна співдружність циклової комісії соціально-економічних дисциплін Технікуму промислової автоматики ОНАХТ та Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна ОНАХТ.

22 травня 2017 року за запрошенням Виходцевської Юлії Олександрівни, викладача вищої категорії, голови циклової комісії соціально-економічних дисциплін, технікум відвідала директор Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е.Вейнштейна, к.е.н., доцент кафедри менеджменту і логістики Каламан Ольга Борисівна.

Вона зустрілася зі студентами 2 і 3 курсів і запропонувала їм майстер-клас «Секрети ефективного тайм-менеджменту», який відбувся у формі тренінгу по виробленню навичок планування часу, виявлення «пасток» часу, застосування найбільш популярних методик «тайм-менеджменту» у повсякденному житті. Студентам були запропоновані незвичайні вправи і завдання, які допоможуть відстежити і виключити «викрадачів» часу. Були розглянуті техніки: матриця управління часом, метод «з’їси жабу», метод «з’їж слона», метод «помодоро», метод «швейцарського сиру», метод «Уоррена Баффета». А також були запропоновані рекомендації як скоротити втрати часу для кожної людини.

Голова циклової комісії

соціально-економічних дисциплін

Ю.О. ВиходцевськаP70522-132427

P70522-1325201

P70522-1357191