Майстер клас на тему «Секрети тайм-менеджменту»

Наші викладачі підтримують тісні зв’язки зі спорідненими інститутами, факультетами та кафедрами ОНАХТ. Так, 16 грудня 2019 року на запрошення викладача менеджменту і маркетингу Виходцевської Юлії Олександрівни, в коледж з традиційним візитом прийшла кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту и логістики ОНАХТ Каламан Ольга Борисівна, яка провела для студентів 2-3 курсів майстер клас на тему «Секрети тайм-менеджменту».

«Як висипатися і не бути рабом соціальних мереж? Чи реально ефективно розподіляти час між роботою і відпочинком? Як визначити свою місію і життєві цілі?» На ці та інші питання студенти КПАІТ ОНАХТ намагалися знайти відповідь разом з Ольгою Борисівною в рамках майстер-класу по тайм-менеджменту. Вона пояснила учасникам майстер-класу правила розподілу часу, способи фіксації думок і постановки життєвих цілей. Студенти в свою чергу розповіли про свої життєві цілі, спроби раціонального розподілу часу, складання планів на день і ін. А ось і відгуки студентів після цього майстер-класу:

«Дуже класна подача інформації, захоплююче! Весело!» «Чудові заняття, вони і справді потрібні студентам, сподіваюся, що зможу скористатися порадами і змінити своє життя в кращу сторону».
IMG_1874

IMG_1875