Міжнародний День прав людини

Щороку 10 грудня відзначається міжнародний День прав людини.

7 грудня 2017 р. із студентами І курсу груп КД-171 й АК-171 КПАІТ ОНАХТ пройшла виховна година «Усі повинні знати свої права». Вже традиційно захід проводився в бібліотеці №2 ім. К.Д. Паустовського. Працівники бібліотеки під керівництвом Апарінової К.В. підготували виставку збірників Законів України та юридичної літератури відповідно до теми.
1

2

Як завжди, бібліотечний святковий захід розпочався музичним привітанням. Для аудиторії у виконанні студентки 4 курсу ОУМК ім. К.Ф. Данькевича Андрющенко Марії прозвучали українські пісні «Ішов козак потайком» і «Я щаслива зроду».
3

Потім викладач коледжу Новосьолова А.А. ознайомила підлітків з їх правами, зазначеними в Конвенції про права дитини. Студентам були продемонстровані дитячі малюнки, на яких були зображені права дитини. Спочатку аудиторія називала, що це за право, а потім викладач пояснювала це право відповідно до Конвенції.
4

56

А на завершення всі згадали казки і спробували назвати, які конституційні права Попелюшки, Кая («Снігова королева») та Дюймовочки були порушені.

О. Апарінов підготував для заходу тематичні слайди і документальний фільм про права людини в Україні та світі.

Час промайнув дуже швидко в затишній залі бібліотеки.
7