Вітаємо з перемогою!

В лютому 2017 року Вінницький національний технічний університет проводив Міжнародний відкритий конкурс з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів. Звичайно, технікум не зміг залишитися осторонь цієї події.

Конкурс проводився з декількох номінацій, таких як «Краща 2D-растрова графіка», «Краща 2D-векторна графіка», «Краща 3D-графіка», «Краща графічна реалізація» та багато інших. Студентам було запропоновано обрати будь-яку з них та надіслати свою роботу. Темою конкурсу був обраний здоровий спосіб життя.

Від технікуму промислової автоматики в цьому заході прийняв участь Єнов Богдан, студент групи КС-131. Він зробив дизайн постеру, що ілюструє уявлення Богдана про те, як зробити правильний вибір на шляху до здоров’я, використовуючи можливості графічного редактору Adobe Photoshop. В результаті він посів почесне друге місце в номінації «Краща 2D-растрова графіка».

Ми щиро вітаємо Богдана з цією перемогою, бажаємо йому творчого натхнення та нових досягнень в майбутній професійній діяльності!!!
GiZ_1c7np8w

JebodWDyegU

Z6ImLp5wA2Q