МОЛОДЬ ЗА МИР І РОЗВИТОК

19 вересня 2017 року в Одеській бібліотеці ім. Паустовського відбулася традиційна зустріч студентів Технікуму промислової автоматики ОНАХТ з цікавими людьми. Захід був присвячений Міжнародному Дню Миру — «Молодь за мир і розвиток»

Цього разу почесним гостем студентів стала Гайдаєнко Валентина Іванівна – донька Івана Петровича Гайдаєнко – письменника-мариніста, журналіста, громадського працівника-міжнародника, якого знають далеко за межами нашого міста, і не тільки як автора трилогії «Санта-Марія». Валентина Іванівна – письменниця, член Національної спілки журналістів України, заступник голови Одеської обласної Ради Миру. Вона зустрілась зі студентами-першокурсниками ТПА ОНАХТ відділення «Автоматизації, механіки та інформаційної діяльності» — групи АК-171 (класний керівник Мінаті В.В.), АМ-171 (класний керівник
Глущук С.П.).

На зустрічі зі студентами Валентина Гайдаєнко розповідала про батька, його творчість, життєвий шлях. Валентина Іванівна розповіла про історію проголошення Дня Миру Генеральною Асамблеєю ООН і про те, що цей день був встановлений для зміцнення ідеалів миру як всередині держав і народів, так і між ними. А через 20 років, в 2001 році Генеральна Асамблея одноголосно прийняла резолюцію в якій постановила, що з 2002 року Міжнародний День Миру буде відзначатися щорічно 21 вересня як день загального припинення вогню і відмови від насильства.

Студенти із зацікавленістю слухали неспішну розповідь про минулі роки, про ветеранів другої світової війни, про післявоєнні марши Миру та їх значення для всього людства. Студенти дискутували за деякими спірними питаннями, обмінювались думками.
На завершення завідуюча бібліотекою Карина Апарінова побажала всім мирного неба і згадала слова Костянтина Паустовського: «Война не дело человека, дело человека творить и созидать» (рос.).

Висловлюємо подяку співробітникам бібліотеки ім. Паустовського, які на протязі багатьох років продовжують славні традиції – зустрічі студентської молоді з видатними одеситами. У бібліотеці часто проходять літературні та музичні вечори, на яких наші студенти – завжди бажані гості.

Класний керівник групи АМ-171

Глущук Світлана Пилипівна
IMG_5377

IMG_5393
IMG_5407

IMG_5416

IMG_5417
IMG_5424

IMG_5429