Музей обчислювальної техніки та інформатики

28.11.2017 студенти КПА та ІТ ОНАХТ відвідали Музей обчислювальної техніки та інформатики, який відкрився на факульті Інформаційних технологій та кібербезпеки ОНАХТ.

Зустрів нас декан факультету к.т.н., доцент Котлик С.В.

Далі студенти опинились у лабораторії де старший викладач Борис Рибалов прочитав їм надзвичайно цікаву ретроспективну лекцію з демонстрацією зразків про розвиток комп’ютерної техніки. Студенти з цікавістю розглядали діючі комп’ютери в розрізі, (представлені на стендах у вигляді окремих комплектуючих, з’єднаних шлейфами), знайомилися з давно забутими зразками логарифмічних лінійок, арифмометрів, програмованих калькуляторів, настільних комп’ютерів сімейств IBM PC, Sinclair ZX80 Spectrum, Іскра 1 030.

Продовжив екскурсію доцент кафедри Інформаційних технологій та кібербезпеки Павло Ломовцев, який ознайомив студентів з діяльністю лабораторії 3D-моделювання та комп’ютерної графіки. У цьому підрозділі студенти займаються розробками технологій створення об’ємних моделей за допомогою різних програм комп’ютерного моделювання та друку їх на 3D-принтерах.

Демонстрація принципів створення комп’ютерних моделей, робота незвичайного 3D-принтера, вид вже надрукованих з різнобарвного пластику фігурок (багато з них зроблені з тематики, пов’язаної з нашою академією та факультетом) дала можливість хлопцям ознайомитися з ще одним аспектом діяльності студентів і викладачів факультету Інформаційних технологій та кібербезпеки ОНАХТ.
IMG_0740

IMG_0743

IMG_0746

IMG_0747

IMG_0752

IMG_0758

IMG_0759

IMG_0766