Наші волейболісти та баскетболісти на змаганнях

У листопаді збірні команди технікуму з волейболу та баскетболу змагалась з командами інших вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації нашого міста у рамках обласної Спартакіади.

У волейбол грали як дівчата так і хлопці. Найкращу гру серед дівчат показали Мирза Вікторія (група КП-151), Ялдіна Клавдія (група КП-151), Мазур Анна (група АМ-151) – кращі подачі, Пугач Інна (група КС-141) – кращий прийом м’яча, Рижа Яна (група КС-151).

Кращими у грі серед хлопців були Димов Олександр (група КС-131), Хомко Віталій (група АК-131), Статіров Степан (група АМ-131), Севрук Олександр (група КП-131).

1

2

Складно було нашим волейболістам грати з сильними командами, але всі наші волейболісти, не дивлячись на зайняті місця, давали на волейбольному майданчику достойний бій супротивникам, отримували позитивні спортивні емоції та удосконалювали свою майстерність. Команди волейболістів готувала, супроводжувала та була представником на іграх викладач фізичного виховання Пєгусова Лілія Антонівна.

До змагань з баскетболу команда хлопців готувалась епізодично під час товариських зустрічей та декількох тренувань на спортивному майданчику, який розташований біля Староконного ринку.

Капітаном команди був Степанчук Олександр (група КС-141), гравцями Максименко Іван (група КП-132), Ротар Дмитро (група АК-141), Басов Дмитро (група АК-141), Бурлака Дмитро (група АК-151), Кучеренко Андрій (група КС-151), Ситник Дмитро (група КС-151).

4

Команда показала гарну гру. На рахунку команди одна перемога та пошана з боку гравців інших команд за якісну гру. Окрема подяка від імені команди викладачу фізичного виховання Сахневич Ользі Василівні за підготовку команди та її представництво на змаганнях.

5

Результат змагань з баскетболу для нас добрий – 8 місце.

Попереду у другому семестрі у нас нові змагання з міні футболу, легкої атлетики, шахів та шашок, тому нашим спортсменам важливо вже зараз розпочати тренування для того, щоб у спортивній боротьбі перемогти.

Керівник фізичного виховання Кірільонков В.В.