Науково-практична конференція студентської молоді «Актуальні питання психології»

Викладачі ФКПАІТ ОНАХТ заохочують науково-дослідницьку діяльність своїх студентів та їх участь у міжвузівських конференціях.
23 квітня 2021 викладач вищої категорії Виходцевська Юлія Олександрівна та студент 3 курсу, групи КП-181 Павло Погорельцев взяли участь у першій, щорічній, міжвузівській, науково-практичній конференції студентської молоді «Актуальні питання психології», конференція пройшла дистанційно, з використанням платформи Zoom.
Організатором конференції виступив викладач-методист Мірошниченко В.О. голова ЦК суспільно-гуманітарних дисциплін ВСП ОТФК ОНАХТ. Конференція проходила в онлайн форматі, в ній взяли участь студенти коледжів ОНАХТ.
Були підготовлені доповідь і презентація на цікаву і найголовніше актуальну тему «Психологія в прийомах маркетологів», з порадами як уникнути нав’язування непотрібних покупок і не перетворитися в шопоголіка. Доповідь була зустрінута з пожвавленням, а ії обговорення виявилося самим бурхливим, всі учасники конференції ділилися своїми методами і порадами.
Виступ Павла було відзначено журі конференції, і йому був вручений диплом учасника з відзнакою.