Науково-практична конференція студентської молоді на тему: «Сучасний менеджмент і маркетинг»

Четверта щорічна науково-практична конференція студентської молоді за темою «Сучасний менеджмент і маркетинг» пройшла в стінах нашого коледжу. Організатор Виходцевська Юлія Олександрівна, викладач менеджменту та маркетингу.
Дотримуючись всіх епідеміологічних вимог, не забуваючи про маски і соціальне дистанціювання, студенти 3 курсу групи КД-181 підготували цікаві доповіді по сучасним тенденціям менеджменту і маркетингу.
Були зроблені цікаві доповіді на теми: Оцінка корпоративної культури у сучасній організації, Характеристика сучасної реклами та оцінка її видів, Характеристика мотивування працівників фірми в сучасних умовах, Аналіз рекламної діяльності, Роль психології в маркетингу і сучасної реклами, Особливості національної реклами.
Доповіді та презентації студентів були на високому рівні, викликали великий інтерес залу, як в реалі, так і в режимі он-лайн. А за деякими доповідачами, навіть записували, коли вони розкривали психологічні прийоми маркетингу і реклами.
Студентська конференція була організована для студентів 2 — 3 курсів з метою отримання нових знань та поширення обізнаності в сфері сучасного менеджменту та маркетингу.
Підсумки підвела доцент кафедри Менеджменту та логістики ОНАХТ Відоменко Ірина Олександрівна, вона подякувала студентам за цікаві доповіді.