Вітаємо переможців олімпіади!

26 березня в Одеському технічному коледжі відбувся обласний тур Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки для студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Від технікуму в заході брали участь студенти Щербіна Артем (група КС-122) під керівництвом Клименко О. Г. та Цобенко Андрій (група КП-112) під керівництвом Склярової Ю.О.

Олімпіада складалася з декількох етапів. Спочатку учасникам було запропоновано тестові завдання, що містили питання з інформатики, комп’ютерної техніки та мереж. Після цього кожен отримав практичні завдання, які треба було виконати в графічному редакторі MS Word, електронних таблицях MS Excel, СКБД MS Access.

За результатами олімпіади Щербіна Артем посів третє місце, а Цобенко Андрій – перше місце!!!!! Ми щиро вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів та досягнення нових вершин!!! Тим більш, що для Андрія їх підкорення вже дуже близько – 21-23 травня він представлятиме Одеську область у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки.

Вперед, Андрію!

kubok