Олімпіада із захисту Вітчизни

Татауш Олексій (група АК-171), Самелюк Станіслав (група КП-172), Расстеба Владислав (група КП-172) на змаганнях обласної Олімпіади із захисту Вітчизни вибороли ІІІ місце серед 15 команд закладів вищої освіти. Змагання проходили в Одеському коледжі транспортних технологій та складались зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів по мішені №7, нормативу «Неповне розбирання та збирання автомату Калашникова» та бігу на 60 метрів. Команда готувалась під керівнитцтвом викладача дисципліни «Захист Вітчизни» Кірільонкова Володимира Вікторовича, який на змаганнях був представником команди та суддею при виконанні юнаками всіх команд нормативу з автоматом.

Також крім медалей та грамот за 3 місце Татауш Олексій був нагороджений медаллю та грамотою за 1 місце в стрільбі з пневматичної гвинтівки. Він показав найкращий результат 45 очок з можливих 50.

Необхідно відзначити, що у підготовці до змагань старанно брав участь студент Міндолін В. (група АК-171), який мав також відмінні оцінки з дисципліни, та був у командному резерві.

Наш вдалий виступ став можливим завдяки сумлінному ставленню членів команди до тренувань, їх відповідальності за командний результат та високим спортивним якостям. Всі члени команди за підсумками навчального року отримали відмінні оцінки із «Захисту Вітчизни». Та головне — вони продемонстрували іншим колективам, що юнаки Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ мають відмінну допризовну підготовку та сильніші за інші команди нашої області!

Молодці!
4

5