Подорож до Києва

23 квітня 2016 року напередодні величного свята Великодня студентам ТПА І-ІІІ курсів спеціальності «Діловоство» довелося доторкнутися до головних святинь нашої країни, а саме, Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, де відвідали Ближні та Дальні печери у супроводі екскурсовода (настоятеля). Побачене викликало блаженні почуття.

Перебування на Софійській площі здивувало нас виставкою писанок, адже це – сакральний символ Великоднього свята. Передчуття свята надихнуло, атмосфера творчості об’єднала, і протягом години студенти були заворожені побаченим.

Де ж ще перебувати чорному коту, як не між двома будинками з одним номером 13 на одній з містичних вулиць Києва – Андріївський узвіз. Студентам ТПА давно хотілося завітати до заплутаного лабіринту коридору життя великого письменника Михайла Булгакова та його героїв. Директор музею Людмила Губіанурі – великий ентузіаст своєї справи занурила нас у 1918 рік, що викликало неперевершені почуття.

Безумовно, похід на Хрещатик та майдан Незалежності був обов’язковим, де студенти кинули монетку у фонтан з метою повернення до столиці.

Студентів під час подорожі супроводжували заступник директора з НМР Оксаніченко В.Л., завідувач навчально-виробничої практики Баюш О.О., інженер з охорони праці Порванова С.О.
1

2

4

6

9 (1) - копия

14

20 (1)