Правда і міфи в сучасному кінематографі

28 грудня 1895 року на бульварі Капуцинів в одному з залів «Гран кафе» відбувся перший в світі сеанс кінопоказу і почалася історія кінематографа.

Кінематограф сьогодні займає значну частину сучасної культури багатьох країн. На створення фільмів сьогодні витрачаються мільярди. І ні для кого не секрет, що мільйони людей дивляться і люблять видовищні блокбастери.

У кіно часто піднімаються теми майбутнього та розвитку науки. Фільми в жанрі наукової фантастики і техно-фентезі завжди збирали величезну аудиторію.

Саме тому тема VIII щорічної студентської конференції в Коледжі промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ – «Новітні ІТ-технології. Правда і міфи в сучасному кінематографі».
В конференції, що відбулася 7 грудня 2017 року взяли участь студенти ІІ та ІІІ курсів відділення інформаційних технологій. Їм було запропоновано проаналізувати свої улюблені фільми та зробити висновок про реальність втілення ідей, що там відображені в реальному житті.

Саме тому 7 грудня в КПАІТ всі бажаючи занурилися в світ кінематографу.

Разом з Абдурахмановим Едемом, студентом групи КП-162, слухачі намагалися розрахувати наслідки імплантації ядерного реактора Тоні Старка в тіло людини.

А Воронін Ігор та Жолондевська Єлизавета, студенти групи КП-161, розповіли та довели, що костюм залізної людини, це вже й не таке далеке майбутнє.

Пташнюк Олена, студентка групи КП-162, для своєї доповіді обрала Джарвіса. Саме цього майже повноцінного персонажу улюбленої трилогії Олена вирішила розглянути, як аналог, а може й прототип технології «розумний дім».

Коли з залізною людиною все стало ясно Іваненко Микола та Капішевський Дмитро, студенти групи КП-161, нагадали усім про найулюбленішу фантастичну комедію «Назад в майбутнє». Вони намагалися дізнатися чи полетить дошка ховерборд Мартіна, чому не літають автомобілі, скільки коштують кросівки, що самі себе шнурують і багато іншого, що вже доступно кожному або вчені тільки намагаються втілити.

Не оминули увагою і згадали легендарну «Матрицю». Лебедєв Дмитро та Лещенко Андрій студенти групи КС-151, намагалися розібратися на якій стадії знаходиться розробка віртуальної реальності та чим вона відрізняється від доповненої реальності.

Студенти групи КС-151 Кривий Євгеній та Гусак Владислав вирішили не вдаватися в «історію» кінематографа та обрали відносно новий науково-фантастичний фільм «Превосходство» (англ. Transcendence) і проаналізували можливість створення штучного інтелекту, а також доповіли про останні досягнення вчених в цій сфері.

Вся конференція пройшла на високому рівні. Викладачі циклової комісії комп’ютерних наук та інженерії програмного забезпечення висловлюють подяку всім доповідачам та слухачам, що взяли участь в VIII щорічній студентській конференції.
IMG_1278

IMG_1282

IMG_1287

IMG_1288

IMG_1296

IMG_1309

IMG_1311

IMG_1336

IMG_1343

IMG_1347