Правовий турнір «Юридичний аукціон»

22 травня 2018 року КПАІТ ОНАХТ приймав у своїх стінах щорічну обласну олімпіаду з правознавства, яка за пропозицією викладача Новосьолової Альони Анатоліївни проводилася у формі Правового турніру «Юридичний аукціон», тобто у формі змагання.

В турнірі узяли участь 8 командЗВОІ-ІІ рівня акредитації Одеської області.

І тур «Розминка». Кожній команді по черзі, пропонувалося 25 питань, які потребували швидкої відповіді. Чим більше правильних відповідей, тим більше балів отримує команда.

ІІ тур «Школа юних правознавців». Капітани команд обирали по дві задачі з кримінального права, які треба було розв’язати.

ІІІ тур – рольова гра «Права дитини». Перед командами студентами КПАІТрозігрувалися ситуації, а потім до кожної ситуації було окреме питання, яке треба було вирішити відповідно до Конвенції ООН про права дитини.

ІV тур «Юридичний аукціон». В цьому турі команди виторговували собі питання, як на аукціоні. Ті, хто давав вищу ціну за питання, ті й відповідали. Конкурс був дуже азартний, тому що ціна (кількість балів), за яку купували питання у разі правильної відповіді додавалася, а неправильної – віднімалася від результату.

Після кожного туру команда, яка набирала меншу кількість балів, вибувала з турніру.

Ведучі турніру Клавдія Ялдіна та Євген Гоя, не тільки проводили цей захід, а й, коли журі рахувало бали, розважали всіх смішними відповідямиз колекції Альони Анатоліївни, ці «перлини» вона зібрала з відповідей студентів на її парах з правознавства. Особливо всім сподобалася відповідь одного із студентів на питання: «Які вимоги до кандидата на посаду депутата Верховної Ради?» — «Живе останні п’ять років». Зал і ведучі довго не могли заспокоїтися.

Також не обійшлося і без гри з глядачами. На наші улюблені казки ми поглянули з точки зору законів та Конституції України. Найактивніші учасники отримали солодкі призи – великі і смачні шоколадки.

Змагання були запеклими, тому уважне журі не на хвилинку не втрачало пильності.

До речі, журі було дуже компетентне:

Голова журі — Пеньковська Н.К. (голова методичної комісії, к.п.н, юрист, викладач вищої категорії КНТІІС ОНАХТ)

Члени журі:

— Тріфонова Г.Е. (викладач вищої категорії ООБМУ)

— Будяченко О.М. (викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ)

Результати турніру:

1 місце – команда Одеського технічного коледжу ОНАХТ

2 місце – команда ВНКЗ «Одеське педагогічне училище»

3 місце – команда Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ (Балабан Дмитро — студент групи КП-162, Іваненко Микола та Клочкова Ірина — студенти групи КП-161)

Висловлюємо подяку студентам КПАІТ за допомогу у проведенні турніру!

Акторам, студентам 1 курсу:

— Шепотько Даші

— Лісогурському Дмитру

— Топчій Кристині

— Расстебі Владу

— Кічук Ользі

— Міндоліну Владу

— Чертову Артуру

Цитуємо членів журі: «Актори у Вас безподібні!», «А як професійно грають»!

А також, подяка ведучім та акторам — студентам ІІІ курсу:

— Ялдіній Клавдії

— Гоя Євгену

— Мирзі Вікторії.

Після турніру всі команди, викладачі, журі та учасники були запрошені на солодкий стіл, де могли відпочити, поділитися враженнями та й, просто, познайомитися ближче і поспілкуватися.

Коли, гості почали розходитися, вони підходи і дякували за приємні емоції. Говорили, що у нас в КПАІТ дуже тепла та доброзичлива атмосфера. А деякі викладачам так сподобалося у нас, що сказали «Ми не хочемо від Вас уходити».

А були й такі викладачі, що не змогли особисто бути присутні на турнірі, але вони в цей день у вечері писали Новосьоловій А.А.: «Дякуємо за чудовий захід! Відгуки позитивні і дітям дуже сподобалося!»
100_1073

IMG_0356

IMG_0360

IMG_0373

IMG_0376

IMG_0387

IMG_0395

IMG_0406

IMG_0427