Правовий турнір «знай та поважай право»

Правовий турнір «знай та поважай право»

18 жовтня 2016 р. в ТПА було проведено Правовий турнір «Знай та поважай право» серед студентів 1 курсу.

В 2016 році для України відбулися дві знаменні події: 20-річчя з дня прийняття 28.06.1996 р. Конституції України та 25-річчя незалежності України. Саме цим подіям був присвячений правовий турнір.

У грі прийняли участь команди груп: КП-161, КС-161, АМ-161, АК-161 – по 5 учасників.

1 тур турніру: мав назву «Далі, далі, далі…». Командам ставили запитання, на які вони мали дати відповідь. Завдання команди – за 1 хв. дати якомога більше правильних відповідей

2 тур турніру: Команди заздалегідь підготували і принесли все необхідне для створення плакату на тему «Гордість України». На створення стіннівки команди мали 15 хвилин. Після цього по черзі презентували свою творчість.

Під час виконання завдання командами відбувалась гра з глядачами в залі. Ведучі запропонували глядачам згадати дитячі казки та відповісти на правові питання, пов’язані з казковими персонажами. За кожну правильну відповідь в залі — зараховували бали відповідній команді. Найактивнішою глядачкою стала студентка групи АМ-161 Кібісова Валерія.

3 тур гри: Цей тур почався з того, що журі підсумувало бали, набрані командами в попередніх турах гри та грі з глядачами. Після цього почався «Юридичний аукціон». Члени журі довільно вибирали картку із запитанням, ведучі оголошували її стартову та граничну ціну, що була вказана на лицьовому боці картки. Відбувався торг. Торги припинялися, якщо одна з команд давала за запитання вищу ціну, ніж інші команди, або пропонувала граничну ціну запитання. У разі, якщо команда давала правильну відповідь, їй додавалася така кількість очок, яку вона запропонувала. Якщо ж відповідь команди, була неправильною, то запропоновані командою бали вона втрачала.

Торги були дуже емоційними, пристрасті вирували так, що команди забували про умови аукціону, торги зупиняли і починали знову.

В кінці правового турніру журі підвело підсумки і результати були такими:

1 місце – команда групи АМ-161

2 місце – команда групи АК-161

3 місце – команда групи КП-161

4 місце – команда групи КС-161

Виховний захід було розроблено і проведено викладачем історії та провознавства Новосьоловою А.А.
am-161

veduchi

zhuri

komanda-ks-161

komandi-ak-161-i-ks-161

kp-161

uchasniki-turniru