Про це забувати не можна

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни.

У цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Наш технікум також не став винятком, ми теж приєдналися до вшанування.

21 жовтня у актовій залі нашого навчального закладу пройшов урочистий концерт, у якому студенти співали тематичні пісні та декламували вірші про війну. Такі заходи необхідні, завдяки ним ми можемо подякувати героям, які ціною свого життя подарували нам мирне небо.
Велике спасибі від поколінь: від нас і наших батьків. Вдячне спасибі вам, ветеранам-визволителям за те, що живемо в мирі, в незалежній Україні. Це ціною свого життя ви визволили із гітлерівської неволі; врятували людство Землі від загрози фашистського поневолення.

Хочеться пригадати імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації.

Це героям народна любов, наша пам’ять. До них кожен рік приносимо квіти, приходимо згадати їх героїзм і передати своїм нащадкам про ту велику і в той же час трагічну Перемогу.

Бажаємо всім, хто своєю кров’ю, ратним подвигом або невтомною працею в тилу сприяв Великій Перемозі над ворогом, здоров’я, щастя та довгих років життя!

Україна була визволена 70 років тому, але час не зміг зменшити болю. Ми будемо пам’ятати тих, хто ніколи не повернеться. Їхній подвиг назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна пам’ять загиблим і довголіття, здоров’я живим!

З Днем визволення України!

Сплетемо руки, як рід єдиний

Знесімось вище, до найвищих гір,

Хай клич людини над світом лине:

Війна з війною! Хай буде мир!