Профорієнтаційна робота

17.05.2017 року представники Технікуму промислової автоматики ОНАХТ відвідали Любашівський район Одеської області з метою профорієнтаційної роботи: директор Технікуму Єпур О.С. спільно з провідним фахівцем з профорієнтації, керівником «Кар’єрного Центру» ТПА ОНАХТ Мінаті В.В., секретарем Центру Лебедь Т.М. та представником Любашівського районного центру зайнятості Біленко І. М. відвідали Гвоздавську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Зеленогірську ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Любашівські гімназію та ліцей.

Учні шкіл області ознайомилися з Технікумом промислової автоматики ОНАХТ – одним з найстаріших навчальних закладів м. Одеси, з перевагами вступу до технікуму, подивились презентацію про ТПА ОНАХТ, де були висвітлені всі спеціальності, за якими технікум проводить навчання. Особливо шкільну молодь зацікавили умови вступу до ТПА та перспективи продовження навчання випускників технікуму за скороченою програмою в Одеській національній академії харчових технологій; багато питань школярі задавали щодо проживання у гуртожитку та про місця практики та подальшого працевлаштування.

З Зеленогірською ЗОШ та Гвоздавською ЗОШ були підписані договори про співробітництво з метою проведення подальшої профорієнтаційної роботи для допомоги молоді при виборі майбутньої професії. Неабиякий інтерес викликали буклети Технікуму, які містили цікаву інформацію про наші спеціальності, студентське життя, викладацький склад технікуму та навчально-методичну базу.

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. ФОТО22

ФОТО44

ФОТО55

фото66

фото77