Профорієнтаційна робота

З метою проведення профорієнтаційної роботи викладач Клименко О. Г. та студенти Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ в лютому відвідали Одеську спеціалізовану школу № 86.

Адміністрація школи радо зустріла наших представників, провела екскурсію по школі та надала можливість поспілкуватися з учнями 9-х класів, які проявили інтерес до майбутнього вступу в коледж.

В рамках зустрічі Клименко О. Г. розповіла учням про Коледж промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ та про умови вступу до коледжу. Мова йшла про перспективи навчання, знання та вміння, професійні компетенції, які набувають студенти, навчаючись в коледжі.

Студенти відділення інформаційних технологій розповіли учням про студентське життя, про можливість творчого та інтелектуального розвитку в стінах коледжу, перспективи подальшого навчання в ОНАХТ та провели майстер клас з комп’ютерної графіки.

Викладач коледжу Клименко Ольга Георгіївна відповіла на питання учнів, студенти наводили приклади зі студентського життя. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.
P1030572

P1030574

P1030576