Профорієнтаційна робота серед учнівської молоді

17 травня 2017 року викладачі ТПА ОНАХТ Пивоварова Л.В. та Глущук С.П. відвідали гімназію № 2 для проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді з метою сприяння професійному самовизначенню гімназистів.

Представники ТПА ОНАХТ виступили перед зібраною аудиторію випускників (у кількості 107 учнів 8-х, 9-х та 11-х класів) у актовій залі. Адміністрація та гімназисти дуже доброзичливо зустріли наших викладачів, які в ході бесіди розповіли про наш технікум та його досягнення, докладно ознайомили з кожною спеціальністю, яку зможуть опанувати учні гімназії, закінчивши Технікум промислової автоматики ОНАХТ. Розповіли про правила прийому абітурієнтів у 2017/2018 навчальному році, презентували буклети ТПА ОНАХТ та запросили на Дні відкритих дверей. Гімназисти зацікавлено передивились презентацію, запропоновану нашими викладачами, ознайомились з перевагами навчання в технікумі, багато питань виникло не тільки щодо навчання в ТПА ОНАХТ і студентського життя, але й про подальше навчання в Одеській національній академії харчових технологій та працевлаштування.

Адміністрація гімназії № 2, в особі директора гімназії Вегерчука С.М. та Голови Ради гімназії Туней М.А. уклали з Технікумом договір про подальшу співпрацю.
gmmk0kutlcI

JjHHvVm_w4E

opQSDhUkh4U

t-7kEQqD3_U

zDkbv7GingI