Прогулянка найцікавішими музеями Одеси

Незважаючи на те, що більшість спеціальностей в КПАІТ ОНАХТ технічні, велика увага приділяється вивченню історіїта інших гуманітарних наук. Тому викладач історії ЯроменкоІ.Б., вирішила відвідати разом зі студентами перших курсів найцікавіші музеї Одеси, та дати можливість студентам як можна ближче познайомитись з історією рідного міста. В цьому починанні нас підтримали куратори першого курсу Андріяш Т.П., Храновська К.В. та Сахневич О. В., Осіння О.А. Групи КП-181, АК-181, КД-181, АМ -181.

Зі студентами АК-181 та КД – 181 ми відвідали «Одеський археологічний музей», де студенти змогли познайомитись з рідкісними археологічними експонатами, що є найбільшими зборами джерел по давній історії Північного Причорномор’я. Крім того, студенти побачили колекціїпам’ятників Стародавнього Єгипту, Греції та Риму, монети тамедалі.

Студенти ж АМ -181, відвідали «Літературний музей». Одеський Літературний музей — це одночасно і музей історії книги, також, меморіальний музей, де представлені особисті речі письменників, але в той же час — музей історії літератури і культури міста.

Група КП – 181 відвідала один з найцікавіших музеїв — Музей історії євреїв Одеси «Мигдаль-Шорашим» – один з численних музеїв євреїв в Україні. Він має у своєму арсеналі більше семи тисяч експонатів, серед яких безліч фотографій, різні газети, друковані видання, предмети домашнього вжитку, релігії й мистецтва, а також музичні інструменти.

Відвідавши ці музеї студенти познайомились з цікавими сторінками історії міста. Вони побачили залишки античної культури, що розвивалась на території Північного Причорномор’я, змогли прочитати вірші написані особисто Пушкіним О.С. та повеселитись прослухавши цікаві історії з життя звичайних євреїв міста. Такі враження надовгозалишаються в пам’яті і викликають пекуче бажаннявідвідати кожен з цих музеїв особисто ще не один раз.

Processed with MOLDIV

Processed with MOLDIV