Проведення профорієнтаційних заходів

27 листопада 2017 року головою циклової комісії документознавства та інформаційної діяльності Баюш О.О. разом з викладачем Осінньою О.А. проведена виїзна профорієнтаційна робота в ДНЗ «Одеське професійно-технічне училище машинобудування» для студентів випускних курсів спеціальностей: «Оператор комп’ютерного набору; «Секретар керівника»; «Конторський службовець (бухгалтерія)». Студенти зацікавилися спеціальностями, які були їм презентовані.

29 листопада 2017 року Баюш О.О. проведений майстер-клас у стінах Одеського вищого професійного училища сфери послуг «Одеська юридична академія» для студентів випускних курсів спеціальностей «Помічник референта», «Адміністратор». Студенти успішно впоралися з усіма завданнями та проявили ініціативу щодо участі в заході, який відбудеться 12 грудня 2017 року в стінах КПА ІТ ОНАХТ.

30 листопада 2017 року усі члени циклової комісії та актив студентів-випускників гр. КД-151 спеціальності «Діловодство» провели конкурс на тему: «Розробка рекламного буклету зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та ділових візитівок з участю учнів ЗОШ №43, які виступили у ролі журі.

Голова циклової комісії документознавства та інформаційної діяльності

О.О. Баюш

IMG_1

IMG_3

IMG_4

IMG_5

IMG_6