П’ята щорічна історична науково-практична конференція

П’ята щорічна історична науково-практична конференція

студентської молоді.

4 травня 2018 року у стінах КПАІТ ОНАХТ пройшла п’ята щорічна історична науково-практична конференція студентської молоді на тему «Історія Одеси в особах».

Студентська конференція організована цикловою комісією викладачів гуманітарних та соціальних дисциплін КПАІТ ОНАХТ для студентів 1 — 4 курсів з метою популяризації історії, краєзнавства, і знайомства студентів з видатними особистостями Одеси.

Конференція присвячена 74-й річниці визволення Одеси і 73-й річниці визволення Європи від нацистсько- фашистських загарбників.

У конференції взяли участь студенти коледжів що входять до складу ОНАХТ, а саме: Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій, Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу, Механіко-технологічного коледжу, Одеського технічного коледжу.

КПАІТ ОНАХТ представляли студенти 2 курсу: Абдурахманов Едем, Балтян Олександр, Балабан Дмитро (група КП-162) та Чайковський Олександр (група КС-161).

Конференцію відвідала кандидат історичних наук Ботіка Тетяна Степанівна, викладач кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ.

Учасникам конференції були вручені грамоти, їх проводжали тривалими оплесками.

Але як же Одеса без своїх улюблених пісень? На конференції виступила представниця студентського клубу, студентка 3 курсу Ялдіна Клавдія, вона виконала усім знайомі пісні про Одесу, які дуже сподобалися глядачам, і вони дружно підспівували талановитій виконавиці.

Ю.О. Виходцевська
1

2

3