С-інжиніринг

Відвідування «Ярмарку вакансій», що проходив в Одеській національній академії харчових технологій, вже дає свої плоди – до нас сьогодні завітала директор по персоналу компанії «С-інжиніринг» Васильєва Тетяна Миколаївна, яка проявила зацікавленість у співпраці з нашим коледжем та нашими майбутніми випускниками.

«С-інжиніринг» — українська інжинірингова компанія, яка входить до складу холдингу SE Group International, розробляє та впроваджує проекти «під ключ» за такими напрямами, як системи електропостачання, системи автоматизації, управління електроприводом, технічна безпека, телекомунікаційні системи, а також пропонує сервісне обслуговування.

Ця компанія є Сертифікованим Партнером компанії SIEMENS в статусі Solution Partner Automation за програмою системи автоматизації Automation System SIMATIC.

Васильєва Т.М. розповіла про компанію «С-інжиніринг», про умови праці та заробітну плату, соціальний пакет та можливість кар’єрного росту.

Студенти ІІІ курсу (групи АМ-151 та АК-151) виявили неабиякий інтерес до цієї компанії і як місця майбутньої практики, і як місця подальшого працевлаштування.

Голова циклової комісії

машинобудівних дисциплін

Глущук С.П.
IMG_6241

IMG_6242

IMG_6253 - копия