Ш Всеукраїнська студентська науково-практична конференція ОНАХТ: «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді»

Нові часи, нові форми роботи та співпраці коледжу і академії. Онлайн конференції вже зайняли міцне місце в роботі наших викладачів. Так 7 квітня 2021 року, викладач менеджменту та маркетингу Виходцевська Юлія Олександрівна взяла участь у роботі засідання секції «Соціально-економічні аспекти формування громадянської відповідальності у студентів», яка відбулася в рамках Ш Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції ОНАХТ: «Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді».
У роботі секції взяли участь студенти, аспіранти, викладачі кафедри соціології, філософії і права та викладачі дисциплін соціально-гуманітарного циклу коледжів ОНАХТ, у тому числі ФКПАІТ ОНАХТ. Керівник секції: Соловей Анатолій Олександрович, зав. кафедри СФіП ОНАХТ, к.і.н., доцент.
Особливо приємно було бачити серед виступаючих магістратів академії, випускників коледжу, які продовжили своє навчання в стінах академії. Це в черговий раз показало, що отриманий ними в стінах ФКПАІТ ОНАХТ досвід участі в конференціях не забутий, а використовується і вдосконалюється далі. Сподіваємося, що такі конференції і зустрічі пройдуть ще не раз.