Спортивні підсумки навчального року

Закінчується навчальний рік, попереду ще різні іспити, заліки з навчальних дисциплін, але ми вже сьогодні можемо проаналізувати наші спортивні досягнення. Насамперед необхідно відзначити, що більшість студентів Коледжу ведуть здоровий спосіб життя, сумлінно займаються на заняттях з фізичного виховання під керівництвом викладачів Сахневич Ольги Василівни та Пєгусової Лілії Антонівни, виконують регулярно та самостійно фізичні вправи, беруть участь у спортивних заходах. Викладачами фізичного виховання визначається найбільша активність та відмінні спортивні успіхи студентів 4 курсу Пугач Інни, Домброван Віри, 3 курсу Нечитайло Діани (АМ-151, волебол), першокурсників Самелюка Станіслава (волейбол), Расстеби Владислава (Козацькі ігри), студента 2 курсу Земського Володимира (шахи).

У гуртожитку та на подвір’ї коледжу восени та весною студенти грали в настільний теніс, тривали волейбольні баталії між групами студентів, багато партій з шахів та шашок було зіграно.
1

Збірні команди юнаків та дівчат коледжу з шахів та шашок, з настільного тенісу, футболу, волейболу змагались зі спортсменами інших закладів освіти на обласній спортивній Олімпіаді та проявили себе з кращого боку. Традиційно нам вдалося добре проявити себе на змаганнях з шахів та шашок, з настільного тенісу, де ми посіли відповідно 5, 7 та 8 місця серед 19 закладів вищої освіти 1-2 рівнів акредитації нашого міста.

Успіхом можна назвати виступ наших двох представників Балабана Дмитра та Булюк Олени на Олімпіаді з фізичного виховання, яка проходила у квітні на базі Одеського коледжу транспортних технологій. Дмитро добре пройшов всі три змагання, показав кращі спортивні риси характеру. Олена швидко пробігла 100 метрів, спритно виконала вправу з баскетбольним м’ячем, а за результатами тесту показала відмінні знання в області фізичної культури і спорту та посіла 3 місце серед більш ніж 20 учасниць.
2

Завзято виступили наші хлопці на традиційних «Козацьких іграх» на базі Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу, де змагались команди коледжів ОНАХТ. У запеклій спортивній боротьбі юнаки посіли третє місце.
3

У травні під час проведення спеціального об’єктового тренування з Цивільного захисту 15 студентських команд, кожна у складі 4 юнаків та 1 дівчини, змагались з подолання окремих елементів смуги перешкод. Цей захід продемонстрував добру фізичну підготовку учасників, а переможцем стала команда першого курсу групи КС-171.

У червні відбулись цікаві спортивні заходи — змагання першокурсників на «Дні здоров’я» спільно зі студентами 1 курсу Механіко-технологічного коледжу ОНАХТ та масовий міський забіг «Зелена миля». Наші студенти з задоволенням змагались, отримували позитивні емоції та радість перемог.

Сьогодні ми вже можемо констатувати, що спортивний навчальний рік в цілому був вдалий та результативний, показав успіхи та проблемні питання, визначив нові орієнтири у майбутніх спортивних досягненнях.

Керівник фізичного виховання Кірільонков В.В.