Спортивні події весни

1. Баскетбол

У березні збірна команда технікуму з баскетболу змагалась з командами ВНЗ I-II р.а. м.Одеси та посіла 3 місце у своїй підгрупі, а у загальному заліку 10 місце серед 17 команд. Гарні навички гри показали першокурсники Степанчук Олександр, Ротор Дмитро, Креминський Ілля, Басов Дмитро та Маклецький Дмитро та спортсмени старшокурсники Шаталін Олександр, Коржов Євген, Максименко Іван.

2. Шашки

На початку квітня найсильніші шашисти технікуму серед дівчат та юнаків прийняли участь у змаганнях на першість ВНЗ I-II р.а. міста Одеси. На змаганнях шашисток було 7 команд і за підсумками наша команда, у складі Осташової Марії (КП-122), Кравченко Дарії (КП-132) та Ботвіної Тетяни(КП-141), посіла 4 місце.

12 команд шашистів прийняли участь у змаганнях юнацьких команд. Наше місце лише 9. Відмічаю успішну гру на змаганнях дебютантів збірної першокурсників Дзюби Олега (АМ-141) та Ботвіної Тетяни(КП-141).

3. Козацькі ігри

Студентська команда нашого технікуму 7 квітня у спортивній залі Технікуму газової та нафтової промисловості ОНАХТ змагалась з трьома іншими командами від навчальних закладів академії. Наші студенти з гарним настроєм та завзяттям пройшли всі види «козацьких» змагань. Кращий результат серед наших «козаків» показав Янкевич Дмитро (КП-122), який з армреслінгу зайняв призове місце. За участь у козацьких іграх команда нагороджена грамотою та подарунком, всі учасники отримали задоволення.

4. Змагання з військового триборства

9 квітня проходили змагання військового триборства серед команд ВНЗ I-II р.а. Одеської області. По 3 юнаки з кожної команди за віком не старше 1998 року народження змагались у стрільбі з пневматичної гвинтівки, бігу на 100 м. та киданні гранати на дальність. Всього прийняло участь у змаганнях захисників Вітчизни 16 команд з Одеси, Іллічивська та Білгород-Дністровська. Наші хлопці Лагнюк Володимир (АМ-131), Січкорез Андрій(КС-131), Перекло Василь (АК-141) показали відмінні та добрі результати у всіх видах змагань та посіли 5 місце серед команд області, а серед міських команд 2 місце. Найбільшу кількість балів команді виборов Лагнюк Володимир, який впевнено стріляв, швидко бігав 100 метрів (13,2 с.) та кинув гранату за 48 метрів. За третє місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки Сечкорез Андрій був нагороджений грамотою, кубком та медаллю.

5. Футбол

У другій половині квітня змагались 16 команд футболістів технікумів та коледжей нашого міста. З урахуванням неможливості повноцінно тренуватись, у зв’язку з відсутністю спортивної зали або ігрового майданчика, можна назвати виступ нашої збірної команди успішним. Ми зайняли у завзятій боротьбі з іншими командами 9 місце. Серед наших футболістів відмічаю високу майстерність Севрука Олександра (КП-131) та бажання перемогати у Статірова Степана (АМ-121), Волошина Євгена (АК-131), Притуляка Максима (АМ-111), Батіна Сергія(АМ-121), Бачинського Євгена (КП-121).

За підсумками місяця кращим спортсменом технікуму став Лагнюк Володимир, який прийняв участь у змаганнях з військового триборства, з шашок, футболу та у козацьких іграх.

Попереду у нас змагання з легкої атлетики і ми бажаємо нашим студентам спортивних успіхів та міцного здоров´я!

лучшие шашисты

Наша сборная

совет тренера

хорошее настроениекапитан команды

Попескул М.А.