Студенти КПАІТ про здоровий спосіб життя.

5 грудня 2017 року в Коледжі промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ відбулася науково-практична конференція для студентів І — ІІ курсів «Молодь обирає здоровий спосіб життя».

Конференцію відкрила Шаповалова Г.В., заступник директора коледжу з виховної роботи, яка зазначила актуальність проблеми формування потреби у здоровому способі життя у молоді України.

Доповіді представили студенти різних спеціальностей: майбутні техніки-програмісти, електромеханіки, техніки-технологи, організатори діловодства.

У доповідях аналізувалися історико-культурні, медико-біологічні, електротехнічні, фізкультурно-спортивні аспекти формування здорового способу життя, визначалося поняття «здоров’я», розповідалося про результати студентського дослідження засобами анкетування щодо ставлення молоді до таких негативних явищ, як алкоголізм, паління, вживання наркотиків, молорухомий спосіб життя, розглядалися причини скорочення тривалості життя українців. Особливу зацікавленість студентів викликали доповіді з демонстрацією практичних засобів коригування стану здоров’я людини: вправи для очей, коригування осанки молодої людини, правильне дихання тощо.

Учасників конференції привітала Халайджі Світлана Владиславівна, доцент кафедри фізкультури та спорту ОНАХТ. Світлана Владиславовна розповіла студентам КПА та ІТ про деякі спортивні традиції академії, спортивну базу, діючи спортивні секції та клуби для студентів. Світлана Владиславівна зазначила, що здоровий спосіб життя та заняття спортом не стають на заваді успішному навчанню, а навпаки, допомагають студенту самоорганізуватися. Заняття спортом – це активний час життя.

Бажаємо студентам і викладачам нашого коледжу міцного здоров’я і подальших успіхів у навчанні!
IMG_0222

IMG_0225

IMG_0233

IMG_0236

IMG-6490

OBH